HİZMETLER

Site analizi ve raporlama

Firmanızın sanal mecradaki şubesi niteliğinde olan web sayfanızın adwords ve seo desteğinden en verimli ve en düşük maliyetle faydalanması için gerekli seo alt yapısına sahip olması gerekir. Böylelikle google arama motorunda aranan kelimelerle sitenize ulaşım daha kolay ve ucuz olacaktır. Sadeceadwords herşeyden önce gerekli analizleri ve raporlamaları websiteniz için hazırlar ve size gönderir. Sadeceadwords bunun için sizden herhangi bir ücret talep etmez. 

Ücretsiz analiz ve raporlama hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Site Analizi ve Raporlama
Adwords danışmanlığı
Adwords Danışmanlığı ( kılavuz )

Sadeceadwords; daha önce adwords hizmetinden faydalanmamış firmalar için sunduğu adwords danışmanlık hizmeti olan “KILAVUZ” ile düşük maliyete yüksek verimli reklam hizmeti almanın ipuçlarını sizinle paylaşır. Sadeceadwords bu hizmet karşılığı sizden herhangi bir ücret talep etmez. 

Adwords Yönetimi

Zamanını daha fazla üretmeye ve sektöründe kendisini farkettirecek yenilikler oluşturmaya harcamak isteyen firmalar için sadeceadwords, adwords yönetiminde sizlerin çözüm ortağı olur. Alanlarında uzman bir ekip ile 7 gün 24 saat boyunca sitenizin google aramalarında en etkili bir şekilde kitleye ulaşmasını sağlar ve aylık raporlamalarla sizleri bilgilendirir

Adwords yönetimi
Google Görüntülü Reklamları
Google Görüntülü Reklamları

Sadeceadwords; Google’ın adwords hizmetinden sonra son zamanlarda en sık kullanılan yen mecrası google görüntülü reklamlarını da firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda gerektiği kadar ve en etkili olacak bir şekilde yönetir.

Facebook Reklamları

1,4 milyardan fazla aktif kullanıcısının bulunduğu facebook hayatımızı güncel tutan sosyal bir ağ olmasının yanı sıra aynı zamanda firmanız için ciddi ve nitelikli bir pazar olma özelliği taşımaktadır. İyi bir reklam yönetimi ile firmanızın sosyal ağda görünür kılınması, ürünlerinizin müşterilerinize doğru lokasyon, doğru kitle kriterlerinde doğru zamanda ulaşması sağlanır.

En Uygun Bütçeye En Nitelikli Reklam;

Sadeceadwords facebook reklamlarınızı yönetmeden önce firmanızın analizini yapar, hedef kitlenizi sosyo kültürel ve lokasyon olarak belirler, potansiyel müşteri kitlenizi oluşturur ve yönetimi bu bağlamda gerçekleştirir.

Ayrıca süreci size de aylık olarak bildirmenin yanı sıra bir telefon ile bilgi almanızı sağlar

ayrıntılı bilgi için kılavuzumuz ile görüşün :  0 (212) 288 77 75

Facebook Reklamları
Google Reklamları (Adwords)
Google Reklamları (Adwords)

Adwords Nedir ?

Adwords; markanızı daha bilinir kılmak, internet üzerinden yaptığınız satışları artırmak ya da sektördeki rakiplerinizden bir adım önde olmakta en etkili yöntemdir. Adwords reklam ile sektörünüz ile ilgili google arama motoru ile herhangi bir arama yapıldığında, arama sonuçlarında ilk sırada markanız çıkar ve potansiyel müşterilerinizi ilk olarak sitenize yönlenmesini sağlar. Uluslararası ya da ulusal, sektöründe bilinen tek marka olma özelliğine sahip firmalar dahi adwords hizmetinden faydalanmaktadır. 


Adwords Reklam Nasıl Çalışır ?

Adwords sizin sektörünüzle ilgili kelimeler aradığında google ilk sıralarda çıkmanızı sağlayan Google ücretli reklamlar olarak tanımladığı bir sistemdir. Bu kelimelerin her biri kendi alanında rekabet sıralamasına göre belli bir fiyat üzerinden sıralanır. Bunun yanı sıra Google sizin sitenizi belirlenen kelimeler üzerinden analiz edip alaka düzeyini kontrol eder. Bu alaka düzeyini analizinden sonra kalite puanı adı verilen puanlama sistemine tabi tutar ve belirlediğiniz her bir kelimeyi 1 ile 10 arası puan verir. Bu sistemin amacı sizin sitenizin belirlediğiniz kelimelerle ne kadar alakala olup olmadığını belirleyip, ziyaretçilerin doğru bilgiye ulaşmasını sağlamaktır. Kalite puanı yüksek olan kelimeleriniz sizinle rakip olan sektörünüzdeki firmalardan daha az maliyetlerle sıralamalarda üst sıralarda yer alır.

 

SadeceAdwords;  adwords hizmetine başlamadan önce sizin için detaylı bir analiz yapar. Markanızın hedef kitlesini, sektörünü ve resmi web sitenizi; maliyetlerinizi korumak ve web sitenizin kalite puanını en iyi seviyeye çıkarabilmek amacı ile yeniden yapılandırır.
Sadeceadwords; bunun için sizden herhangi bir ücret talep etmez.

Adwords danışmanlığı almaya karar verdiğinizde Sadeceadwords’ün adwords danışmanları olan KILAVUZLAR,  adwords uzmanlarının yapmış olduğu markanıza özel yapılandırmayı size en açık bir şekilde anlatır. KILAVUZLAR sizin bütçenizi önemser. Google Reklam ( adwords ) hizmetinden mümkün olan en düşük maaliyetle faydalanmanız için uygun kelimeleri ve site yapılandırma planını hassasiyetle oluşturur. 


Google Reklam ( Adwords ) hizmetinden faydalanmadan önce KILAVUZ larımızdan bilgi alın. 

Hemen arayın: 0(212) 288 77 75

İçerik Geliştirme

Web Siteniz Sizin Vitrininizdir.

SadeceAdwords sitenizi en iyi şekilde optimize ederek adwords ve seo bakımından en uyumlu hale gelmesi için aşama aşama Google istediği şekilde bir site haline dönüştürmeye çalışır. Siteniz ne kadar Google’a uyumlu bir site haline gelirse adwords açısından o kadar iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur. Google uyumlu bir site maliyetlerinizi en büyük ölçüde azaltmanız için izlenmesi gereken en önemli yollardan biridir.

 

SadeceAdwords size özel Google Reklam Takvimi oluşturur. 

 

Adwords reklamlarına başlamadan önce SadeceAdwords’ ün adwords danışmanları olan kılavuzlar sizinle görüşerek firmanız, hedef kitleniz ve önceki seo ya da adwords çalışmalarınızla alakalı sizden bilgi alır. Daha sonra web sitenizi analiz ederek google ile olan uyumluluğunu puanlandırır ve sizi bilgilendirir. Herhangi bir ücret talep edilmeden yapılan bu hizmetin amacı google reklamlarına harcadığınız maliyetin, size en verimli şekilde dönmesini sağlamaktır. 

SadeceAdwords Google reklamlarına daima düşük bütçeler ile başlamanızı ve dönüşümler ile kazandıktan sonra adwords maliyetlerinizi artırmanızı ister ve hiçbir zaman adwords paket tarifeleri tavsiye etmez. 

 

SadeceAdwords dönüşüm odaklı çalışır. 

 

SadeceAdwords önce sizin kazanmanızı hedefler. Amaç sadece ziyaretçilerin web sitenize girmesi değil websitenizi ziyaretinin ardından firmanız ile iletişime geçmesidir.  Bu yuzden anahtar kelimelerin seçimi ve optimizasyonu oldukça önemlidir. 

 

SadeceAdwords, içerik olarak kendinden emin ve google ile en barışık bir websayfası oluşturmadan google reklamlarına başlamanızı tavsiye etmez.

 

Daha fazla bilgi edinmek için Kılavuzlarımız ile irtibata geçin:

Bilgi ve iletişim için :  0 (212) 288 77 75

İçerik Geliştirme