GOOGLE REKLAMLARI (ADWORDS)

Google Reklamları (Adwords)

Adwords Nedir ?

Adwords; markanızı daha bilinir kılmak, internet üzerinden yaptığınız satışları artırmak ya da sektördeki rakiplerinizden bir adım önde olmakta en etkili yöntemdir. Adwords reklam ile sektörünüz ile ilgili google arama motoru ile herhangi bir arama yapıldığında, arama sonuçlarında ilk sırada markanız çıkar ve potansiyel müşterilerinizi ilk olarak sitenize yönlenmesini sağlar. Uluslararası ya da ulusal, sektöründe bilinen tek marka olma özelliğine sahip firmalar dahi adwords hizmetinden faydalanmaktadır. 


Adwords Reklam Nasıl Çalışır ?

Adwords sizin sektörünüzle ilgili kelimeler aradığında google ilk sıralarda çıkmanızı sağlayan Google ücretli reklamlar olarak tanımladığı bir sistemdir. Bu kelimelerin her biri kendi alanında rekabet sıralamasına göre belli bir fiyat üzerinden sıralanır. Bunun yanı sıra Google sizin sitenizi belirlenen kelimeler üzerinden analiz edip alaka düzeyini kontrol eder. Bu alaka düzeyini analizinden sonra kalite puanı adı verilen puanlama sistemine tabi tutar ve belirlediğiniz her bir kelimeyi 1 ile 10 arası puan verir. Bu sistemin amacı sizin sitenizin belirlediğiniz kelimelerle ne kadar alakala olup olmadığını belirleyip, ziyaretçilerin doğru bilgiye ulaşmasını sağlamaktır. Kalite puanı yüksek olan kelimeleriniz sizinle rakip olan sektörünüzdeki firmalardan daha az maliyetlerle sıralamalarda üst sıralarda yer alır.

 

SadeceAdwords;  adwords hizmetine başlamadan önce sizin için detaylı bir analiz yapar. Markanızın hedef kitlesini, sektörünü ve resmi web sitenizi; maliyetlerinizi korumak ve web sitenizin kalite puanını en iyi seviyeye çıkarabilmek amacı ile yeniden yapılandırır.
Sadeceadwords; bunun için sizden herhangi bir ücret talep etmez.

Adwords danışmanlığı almaya karar verdiğinizde Sadeceadwords’ün adwords danışmanları olan KILAVUZLAR,  adwords uzmanlarının yapmış olduğu markanıza özel yapılandırmayı size en açık bir şekilde anlatır. KILAVUZLAR sizin bütçenizi önemser. Google Reklam ( adwords ) hizmetinden mümkün olan en düşük maaliyetle faydalanmanız için uygun kelimeleri ve site yapılandırma planını hassasiyetle oluşturur. 


Google Reklam ( Adwords ) hizmetinden faydalanmadan önce KILAVUZ larımızdan bilgi alın. 

Hemen arayın: 0(212) 288 77 75

Google Reklamları (Adwords)