İÇERİK GELİŞTİRME

İçerik Geliştirme

Web Siteniz Sizin Vitrininizdir.

SadeceAdwords sitenizi en iyi şekilde optimize ederek adwords ve seo bakımından en uyumlu hale gelmesi için aşama aşama Google istediği şekilde bir site haline dönüştürmeye çalışır. Siteniz ne kadar Google’a uyumlu bir site haline gelirse adwords açısından o kadar iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur. Google uyumlu bir site maliyetlerinizi en büyük ölçüde azaltmanız için izlenmesi gereken en önemli yollardan biridir.

 

SadeceAdwords size özel Google Reklam Takvimi oluşturur. 

 

Adwords reklamlarına başlamadan önce SadeceAdwords’ ün adwords danışmanları olan kılavuzlar sizinle görüşerek firmanız, hedef kitleniz ve önceki seo ya da adwords çalışmalarınızla alakalı sizden bilgi alır. Daha sonra web sitenizi analiz ederek google ile olan uyumluluğunu puanlandırır ve sizi bilgilendirir. Herhangi bir ücret talep edilmeden yapılan bu hizmetin amacı google reklamlarına harcadığınız maliyetin, size en verimli şekilde dönmesini sağlamaktır. 

SadeceAdwords Google reklamlarına daima düşük bütçeler ile başlamanızı ve dönüşümler ile kazandıktan sonra adwords maliyetlerinizi artırmanızı ister ve hiçbir zaman adwords paket tarifeleri tavsiye etmez. 

 

SadeceAdwords dönüşüm odaklı çalışır. 

 

SadeceAdwords önce sizin kazanmanızı hedefler. Amaç sadece ziyaretçilerin web sitenize girmesi değil websitenizi ziyaretinin ardından firmanız ile iletişime geçmesidir.  Bu yuzden anahtar kelimelerin seçimi ve optimizasyonu oldukça önemlidir. 

 

SadeceAdwords, içerik olarak kendinden emin ve google ile en barışık bir websayfası oluşturmadan google reklamlarına başlamanızı tavsiye etmez.

 

Daha fazla bilgi edinmek için Kılavuzlarımız ile irtibata geçin:

Bilgi ve iletişim için :  0 (212) 288 77 75

İçerik Geliştirme